Σε γιορτινό κλίμα και με εξαιρετική επιτυχία πραγματοποιήθηκε η pre- Christmas εκδήλωση του Συλλόγου Αρωγής Συλλόγου Γονέων και φίλων Αυτιστικών ατόμων Β.Ε. #ΑΧΤΙΔΑ, με στόχο την οικονομική ενίσχυση της ολοκλήρωσης δημιουργίας Στέγης Υποστηριζόμενης Διαβίωσης στο ακίνητο του Κέντρου Αυτισμού “Αχτίδα”.
Ευχαριστούμε θερμά που στηρίζετε το έργο μας .
Ευχόμαστε από καρδιάς Καλές Γιορτές σε όλους, με κυρίαρχο πάντα το ουσιαστικό πνεύμα των Χριστουγέννων για αγάπη προς τους συνανθρώπους μας – ιδίως προς τους ευάλωτους – και με αλληλεγγύη!
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7014-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7499-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7484-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7457-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7453-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7450-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7496-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7443-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7433-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7429-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7417-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7412-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7408-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7404-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7399-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7397-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7395-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7393-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7383-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7381-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7380-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7374-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7370-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7366-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7364-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7363-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7359-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7356-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7352-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7348-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7342-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7330-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7327-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7322-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7314-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7310-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7303-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7297-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7294-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7289-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7283-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7279-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7271-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7270-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7266-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7260-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7253-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7250-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7241-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7237-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7231-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7226-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7224-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7216-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7213-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7207-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7202-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7193-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7186-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7177-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7174-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7166-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7164-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7155-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7150-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7142-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7136-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7124-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7122-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7118-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7112-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7110-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7109-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7105-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7096-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7094-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7092-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7088-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7082-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7080-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7077-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7073-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7069-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7065-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7058-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7054-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7049-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7048-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7041-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7038-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7034-300x210.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7021-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7020-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7014-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7012-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7008-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7007-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7003-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7000-200x300.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6995-300x200.jpg)
![](https://www.ahtida.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6989-200x300.jpg)