Με μεγάλη επιτυχία και σε κλίμα συγκίνησης, πραγματοποιήθηκε ο 3ος φιλανθρωπικός αγώνας που διοργάνωσε η Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης Πανοράματος. Η ΑΚ προσέφερε τα έσοδα του αγώνα στον Σύλλογο Αρωγής ΑΧΤΙΔΑ.
Ευχαριστούμε από καρδιάς που εμπιστεύεστε και τιμάτε την προσπάθειά μας και στέκεστε αρωγός στο έργο μας, που είναι η στήριξη και η διαρκής βελτίωση του Κέντρου Διημέρευσης και Ημερήσιας Φροντίδας Αυτιστικών ατόμων “ΑΧΤΙΔΑ” καθώς και την προσπάθεια για ανέγερση Στέγης Υποστηριζόμενης Διαβίωσης.
![](https://scontent.fskg3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419245223_966249732170813_2251658037594583546_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=fsQyj_EUZz0Ab6SxaJu&_nc_ht=scontent.fskg3-1.fna&oh=00_AfB5kRyPn96tjmEu7HGT5p3sDKpTDktJjGJT8i0iJloaWw&oe=6619B9C9)
![](https://scontent.fskg3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419487451_966249792170807_1308930783536105297_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=eNrfzGCZCMQAb4p-oOx&_nc_oc=AdjSsAKSpUSwl4LGJDnqdnFNtgJR2Z3vfCu2Y_FqvT8MsofOP7PbTiy-Hv8MJNvxoodvOs_kjFZ4UHAdkfpfWajE&_nc_ht=scontent.fskg3-1.fna&oh=00_AfC_Lw4mNZ_wds-GqwaVq83O-jXK0qv66S3tkEOcnX5v1Q&oe=6619B19C)
![](https://scontent.fskg3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419743057_966249832170803_427106521539627161_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Inx8fqYJbAwAb4RjCk8&_nc_ht=scontent.fskg3-1.fna&oh=00_AfDVeTx49ZqLiBz70FOO6fFRVMH7OEBAGYgzAwD-e_pO1g&oe=6619CE50)
![](https://scontent.fskg3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420192199_966249872170799_1458479837643285202_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=5oUy6FG24fEAb45Nenx&_nc_ht=scontent.fskg3-1.fna&oh=00_AfBVdvPINNq9w_g-Ca9co1mVpM7IagYDQQ_qV1KfGnvvmw&oe=6619BD34)
![](https://scontent.fskg3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420426344_966249908837462_5223180412241268124_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=pPpFufQYwKoAb4sP8v_&_nc_ht=scontent.fskg3-1.fna&oh=00_AfB1Qo6gRc02dvnT18-Sr-RV8BL69T2wM6lsY_bIAQoXPQ&oe=6619AFCB)
+2